blog groep 1/2c

Sinterklaas op school!

Eindelijk is het zover… 5 december!

’s Morgens hebben we de Sint feestelijk onthaald met zang en dans. Daarna kwam de Sint in elke groep langs. De kinderen uit onze groep hebben voor hem gezongen en gedanst. Een aantal kinderen hadden een mooie tekening gemaakt en hebben deze aan Sinterklaas gegeven. Tess, Sil, Job en Mila hebben een mooie koprol gemaakt. Lieke ook en zij kon zelfs de koprol weer terug. De zwarte pieten waren een beetje jaloers en wilden dat ook graag, maar ze durfden niet zo goed..

Ruben en Luca hebben laten horen hoe goed ze al kunnen rijmen en Rosanna mocht laten zien hoe goed ze al kan rekenen. Sinterklaas was erg onder de indruk van onze knappe kinderen. Marit mocht met zwarte piet mee naar de gang en daar stonden 2 grote zakken propvol met cadeautjes! Daarna ging de Sint weer naar de volgende groep en kregen wij van de ouderraad wat te drinken met een lekkere chocoladelolly.

Om 12:15u hebben we met de hele school Sinterklaas weer uitgezwaaid en een goede reis naar Spanje toegewenst. We hebben

een lekker broodje gegeten en nog een mooie film gekeken. En toen was het allemaal alweer voorbij!

Het was een leuke dag! Tot volgend jaar Sinterklaas!